Ara
  • Ezberbozan Meyhane

Ezberbozan Meyhane

Meyhane anlayışı Türkler için değişik bir kavramdır. Çoğu kişinin eğlence mekanı olduğunu düşündüğü bu mekanlar çoğu kişi için ise acıyı, kederi ve hatta hasreti yaşadığı mekanlardır. Meyhaneler, aşk kokar, dert kokar, keder kokar ve bu anlamda kişilerin paylaşımları bulunur.

Son dönemlerde daha çok eğlencenin yer aldığı meyhaneler yeni nesle yönelik hale gelmiş olsa da yine de eski meyhane kültürünü yaşatan mekanlar vardır. Bunlardan bir tanesi Ezberbozan Meyhane olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eşsiz bir eğlence sunan mekan, son derece profesyonel bir kadro tarafından hizmet sunmaktadır. Lezzeti, müziği, müşteriye hitabı ile beğeni toplayan mekanda, özel günler ve özel sunumlar yer almaktadır.


Ezberbozan Meyhanede Felekten Bir Gece


Meyhane denildiğinde akla eski Türk filmlerindeki meyhaneler gelir. Ezberbozan mekânı 1963 yılından beridir hizmet veren bir meyhane olarak karşımıza çıkıyor. Beşiktaş'ta hizmet sunan mekân, sakin ortamı, özel showları ve sürprizleriyle meyhane tercihinde tarz arayanlara hitap ediyor. Muhteşem eğlence ve özel istek parçalarına yer verilmesiyle tüm konuklarına unutulmaz bir gece yaşatıyor. Meyhanede gündüz programları da yapılırken, özel menüsü tüm konukları memnun edecek kalite taşıyor.Meyhanenin olmazsa olmazları arasında hiç şüphesiz rakı bulunur. Rakı ise mezesiz gitmeyen bir lezzettir.

Mekânda en özel meze çeşitlerinin yanında;


  • Akşam yemeği,

  • Öğle yemeği,

  • Alabalık,

  • Ala Carte yemek çeşitleri,

  • Izgara çeşitleri sunumu yapılmaktadır.

  • Arkadaş ve dost toplantılarının bir numaralı mekânında tarz bir sunum yapılmaktadır

Ezberbozan Meyhanenin Darbuka Gösterileri


Özel darbuka ekibinin bulunduğu mekânda en gösterişli eğlenceler sunuluyor. Dj'ler isteğe göre seksen ve doksanların unutulmaz müziklerini sunarken, gönlüne göre eğlenmek isteyenler bu mekânı tercih edebiliyor. Dostlarla sıra dışı bir gece geçirmek isteyenler diledikleri gibi eğlenmenin tadını çıkarabiliyor. Darbukanın özel sesiyle mest olan misafirler, eğlence seçimlerini mekânın atmosferiyle muhteşem hale dönüştürebiliyor.Arkadaşlar ve dostlarla en eğlenceli vakit geçirilecek mekanlar meyhanelerdir. Güzel ve hoş sunumlu bir akşam yemeği eğer bir de lezzetliyse bu mekânın vazgeçilmez olmasını sağlayacaktır. İstanbul Beşiktaş'ta tarihi bir meyhane arayanlar Ezberbozan'a uğrayabilir.


Tarz gösteriler, rengarenk bir konsept, darbuka show, seksen ve doksanların müzik zevkiyle hoş bir ambiyansı bu mekânda bulmak mümkün. Leziz yemekleri, salata ve ara sıcakları, görselliği eşsiz mezeleriyle her zevke hitap ediyor. Sevdiklerinizle birlikte hoşça zaman geçirmek, dilediğiniz gibi eğlenmek ve özel bir mekânda keyifli dakikalar yaşamak için Ezbebozan'ı tercih edebilirsiniz.

Sürekli yenilenen menüleri, lezzetli tatları, eşsiz sunumu ve steril hizmeti ile müşterilerinin vazgeçilmezi haline geliyor. Yeni nesle meyhane keyfini yaşatan bu eşsiz mekân, personelinin itinalı yaklaşımı ve kaliteli üslubu sayesinde son derece beğeniliyor. Meyhane anlayışına farklı bir tarz getiren mekânı tercih edebilirsiniz.


Daha detaylı bilgi için https://www.ezberbozanmeyhanesi.com/besiktas-meyhane sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Bizde https://www.meyhaneler.gen.tr/ adresinde yerimizi aldık.

7 görüntüleme

​© 2023 by EZBERBOZAN Proudly created with ProCode