Ara
  • Ezberbozan Meyhane

Beşiktaş Meyhane

Meyhaneler eskide kalmış bir eğlence anlayışını temsil edebilir. Ama aslında hiç modası geçmeyen ve keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanlardır. Dostlarınızla buluşup sohbet etmek ve rahatlamak istediğiniz zamanlar meyhanede buluşmak güzel bir fikirdir. Üstelik artık yeni nesil meyhaneler de farklı tasarımları ve menüleri ile dikkat çekiyor.

İstanbul'un en güzel ve merkezi semtlerinden birisi olan Beşiktaş'ta güzel vakit geçirmek istediğiniz zaman Beşiktaş meyhaneleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Modern ve şık tasarımıyla Ezberbozan Meyhane tam da aradığınız yer olabilir. Barbaros Bulvarı'ndaki bu mekânda hem akşamları keyifli ve güzel vakit geçirebilir hem de öğle yemeği yiyebilirsiniz.
Ezberbozan Meyhane'nin ismi gibi ezber bozan özelliklerinden birisi mezeleridir. Her daim taze meze sunan bu mekânda sürekli müşterilerle görüşülerek menü yenilenir. Her çeşit mezeye ayrı bit özen gösterilir. En beğenilen mezelere daha çok yer verilir ve menü sürekli yenilenmektedir. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi temel ilkesi olarak belirleyen mekân yiyecekler konusunda son derece hassastır.

Ayrıca hem alakart hem de fix menüsü bulunan bu mekânın yemek, içki ve meze çeşitleri oldukça geniştir. Ezberbozan'ın mezeleri kesinlikle fark yaratır. Her çeşit ızgara ve balık çeşitleri de bulunur. Sınırsız fix menüsü ile de dikkat çeker. Bu mekândan yemeklerden memnun kalarak ayrılacağınız kesindir.


Yeni Nesil Eğlence


Ezberbozan'da keyifli vakit geçirmeniz için geniş bir müzik repertuarı bulunur. Bu meyhanede gece 2'ye kadar sınırsız bir eğlence imkânı vardır. Müzik seçimininde özenli davranan DJ özellikle 80 ve 90'ların en sevilen parçalarını çalarak gelenleri eğlendirir. Burada hem nostaljik hem de hareketli parçalarla tempo tutarak felekten bir gece çalabilirsiniz.

Darbuka show'unu da mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. Özel günlerde çıkan dansözle birlikte tam olarak eski meyhanelerin havasını yakalayan Ezberbozan hem klasik hem de modern bir eğlence tarzını başarılı bir şekilde birleştiriyor. Eski zamanların nostaljik ve huzurlu havasını yakalayabileceğiniz gibi aynı zamanda Ezberbozan'da bütün kurtlarınızı döküp gece 2'yen kadar dans ederek rahatlayabilirsiniz.Eski İstanbul kültürünü ve genel olarak bizim kültürümüzü yansıtan meyhaneler vazgeçilmez eğlence mekanlarımızdır. Gerçekten en iyi şekilde vakit geçirmek ve gerçekten eğlenmek için meyhane ortamı size iyi gelebilir.

Günün ve iş ortamının bütün sıkıntısını meyhanede dağıtabilirsiniz. Sürekli hızlanan hayatınıza bir renk getirmek ve de arkadaşlarınızla gerçekten hem sakin ve huzurlu hem de renkli bir mekânda kafa dağıtmak isterseniz Ezberbozan'ı bir denemelisiniz. Beşiktaş'ın en merkezi yerlerinden birisinde en güzel şekilde vakit geçirebileceğiniz bu mekân size iyi gelecektir. Hem ortamı hem de dekorasyonu ile size unutulmaz bir gece geçirtebilir. Müziklerinden ve mezelerinden memnun kalacağınıza da emin olabilirsiniz. Daha önce gitmediyseniz en yakın arkadaşlarınızı da alıp bu mekâna uğramanızı tavsiye ederiz.


Daha detaylı bilgi için https://www.ezberbozanmeyhanesi.com/ezberbozan-meyhane sayfamızı inceleyebilirsiniz

37 görüntüleme

​© 2023 by EZBERBOZAN Proudly created with ProCode