HAKKIMIZDA

since 1963​

Ezberbozan Meyhane, İstanbul’un eğlence hayatının nabzını tutan Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda hizmetinizde! Ezberleri bozan yeni nesil meyhane anlayışıyla sevdiklerinizle eğlence dolu bir akşam geçirmek isterseniz sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Aynı zamanda öğle yemeği servisimizi siz değerli konuklarımız için özenle hazırlıyoruz.

Ezberbozan Meyhane şık ve renkli tasarımı, fondaki müzikleri, hem sakin hem eğlenceli atmosferi, fark yaratan mezeleri ve sunumları ile adından söz ettiriyor. Her daim taze ve farklı olan mezeler müşterilerin önerilerine göre zaman zaman yenileniyor. Menümüzde balıktan ızgaraya, ara sıcaklardan salatalara, çeşit çeşit mezelere kadar her damak zevkine uygun seçenek bulmak mümkün. Sınırsız fix menü veya isteğinize göre Alakart olarak sunum talep edebilirsiniz.

Sigara içilebilir alanı da mevcut olan meyhanemizde, Dj 80 ve 90’lar müzikleriyle bu müziklere tempoyu daha artırarak eşlik eden Darbuka Show’umuzla eğlence, hız kesmeden gece saat 02.00’ye kadar devam ediyor.

HAKKIMIZDA

​© 2023 by EZBERBOZAN Proudly created with ProCode